дивись.info

Червоноградські правоохоронці вилучили понад дві тисячі одиниць піротехніки

Червоноградські правоохоронці вилучили понад дві тисячі одиниць піротехніки

Червоноградські правоохоронці здійснюють заходи по перевірці суб’єктів господарювання, ринків, місць стихійної торгівлі щодо виявлення незаконної реалізації піротехнічних засобів, а також проводять роз’яснювальні роботи про настання відповідальності за незаконну торгівельну діяльність піротехнічними засобами.

У Червонограді створена робоча група із числа працівників Червоноградського МВ та ГУМВС України у Львівській області, працівників МНС, які відпрацьовують місця ймовірної торгівлі піротехнічними засобами з метою виявлення фактів незаконної торгівлі.

В ході відпрацювання, міліціонери вилучили понад 2819 штук різної піротехнічної продукції у чотирьох місцевих мешканцях, які здійснювали реалізацію різного виду піротехніки без відповідних документів

Аналогічна ситуація трапилась із 28-річним жителем Сокальського району, який торгував на території біля міського ринку петардами та феєрверками  та 24-річним червоноградцем, який торгував піротехнікою в Червонограді.

Дільничні інспектори міліції склали адміністративні протоколи за ст. 195-6 КУпАП, згідно якої, порушення порядку виготовлення, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу до 1020 грн. з конфіскацією піротехнічних засобів. Ті ж дії, вчинені особою повторно протягом року караються штрафом до 1700 грн, з конфіскацією піротехнічних засобів.

«Купувати піротехнічні вироби необхідно тільки в спеціалізованих магазинах, в жодному разі не на ринках. При цьому необхідно перевіряти наявність інструкції українською мовою, відповідно до якої здійснюється використання піротехніки в побуті. При відсутності інструкції, піротехнічний виріб вважається контрафактним, придбання і використання якого заборонено», – зазначив заступник начальника Червоноградського МВ – начальник МГБ підполковник міліції Михайло Спічак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.