дивись.info

ДАІ Львова заблокувала виїзд автобусів до Києва

ДАІ Львова заблокувала виїзд автобусів до Києва

Львівським перевізникам заборонили везти людей на київський Євромайдан. Про це повідомила Світлана Онищенко.

Сьогодні одному із перевізників міста зателефонував працівник ДАІ Львова з інформацією про те, що виїзд скасовано. На прохання пояснити причину заборону виїзду – відповіді не було.

«Автобус мав виїхати сьогодні, 11 січня, о 22.00 від Храму Св.Володимира та Ольги. Однак, мені подзвонив організатор і сказав, що поїздка скасовується ДАІвцями Львова. На моє запитання, коли я зможу поїхати наступного разу – мені відповіли, що не знають…», – розповідає Андрій, один із пасажирів автобуса.

Нагадаємо, що згідно зі статтею №3 Закону України про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні, «свобода пересування – це право громадянина України, вільно та безперешкодно за своїм бажанням пересуватися територією України у будь-якому напрямку, у будь-який спосіб, у будь-який час, за винятком обмежень, які встановлюються законом».

На прохання прокоментувати ситуацію, юрист відповів, що заборона виїзду є безпідставною: «Цим законом також передбачений перелік випадків, коли пересування може бути обмеженим. Однак, жодної із зазначених підстав обмеження у цій ситуації немає. Тобто, перешкоджання виїзду автобусів до Києва є незаконним».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.