дивись.info

У Львові шукають керівників театрів

У Львові шукають керівників театрів

З метою забезпечення відкритості та прозорості призначення на посади директорів Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, Першого українського театру для дітей та юнацтва, а також Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса, підвищення ефективності управління цими театрами, що спонукало б їх розвиток, управління культури Львівської міської ради проводить відбір претендентів на заміщення вакантних посад директорів Львівського драматичного театру імені Лесі Українки, Першого українського театру для дітей та юнацтва, а також Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР.

«Сьогодні ми оголошуємо про початок відбору кандидатів на посади керівників драматичного театру імені Лесі Українки, Першого українського театру для дітей та юнацтва, а також Львівського академічного молодіжного театру імені Леся Курбаса. На основі чинного законодавства ми розробили порядок відбору.

Кандидати мають володіти певною кваліфікацією та знаннями, адже кожен керівник театру, окрім театральної діяльності, повинен розумітись, як на господарській, так і на фінансовій сферах.

Незалежна комісія буде відбирати кандидатів і сподіваємось, що 20-21 лютого ми зможемо підписати контракти з новопризначеними керівниками театрів. Терміни контрактів будуть розглядатись індивідуально з кожним», – розповіла Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.

«Кожен театр мав цього року звіт фінансово-господарської та творчої діяльності, керівництво звітувалось перед своїми колективами. Це було дуже корисно і дуже правильно, раніше таких звітів керівники не робили. На мою думку, театри повинні інформувати людей, у який бік вони рухаються і працюють.

Дуже часто директори вважають, що ввірені їм установи є їхньою власністю і вони в цій установі будуть робити все, що вважають за потрібне. Муніципальні театри – це не приватні компанії. З людьми потрібно говорити, з колективом потрібно говорити, ми намагаємось розвінчати міфи про те, що управління культури хоче зруйнувати той чи інший театр.

Ми зацікавлені в тому, аби театральне життя у Львові розвивалось. Я завжди говорю про те, що трудові колективи не постраждають, але якщо той чи інший театр або установа потребують реформ нормальних, спокійних, то ці реформи будуть», – додала Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.

Довідка

  1. 1.        Кваліфікаційні вимоги:
  • Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст).
  • Післядипломна освіта в галузі управління.
  • Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.

 

  1. 2.        Компетенція і знання:

Чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; основи трудового законодавства України; чинні нормативні акти, що регулюють творчо-виробничу і господарсько-фінансову діяльність театрально-видовищного закладу культури; постанови та рішення Кабінету Міністрів, Міністерства культури і мистецтв України; економіку, організацію, основи та специфіку театрально-видовищного  виробництва; сучасні методи господарювання та управління; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

 

Особи, які бажають взяти участь у  відборі до 13 лютого 2014 року повинні подати на ім’я начальника управління культури такі документи:

  • резюме;
  • копії документів про освіту, сертифікатів тощо;
  • стратегічний план розвитку установи на три театральні сезони 2014-2016 року (мультимедійна презентація плюс текстовий документ);
  • три  рекомендаційних листи;
  • мотиваційний лист (1500 знаків)

 

Вказані документи слід надіслати до 13 лютого 2014 року (включно) на електронну адресу [email protected].

Відбір проходитиме у три етапи: відбір документів; публічні презентації кандидатами стратегічних планів розвитку установи на три театральні сезони 2014-2016 року; співбесіда.

Співбесіда з начальником управління культури для усіх відібраних кандидатів – 20 лютого 2014 року, (м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 323).

Рішення про призначення приймає начальник управління культури. Міський голова Львівської міської ради погоджує призначення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.