На Львівщині затверджено Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків

На Львівщині затверджено Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків

Під час чергового засідання сесії Львівської обласної ради ухвалено рішення про затвердження Програми облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості Львівської області на 2014 рік, повідомила прес-служба ЛОР.

Така програма є однорічною й передбачає облаштування приблизно 20 сучасних дитячих ігрових майданчиків у сільських населених пунктах Львівщини.

Для її реалізації передбачено фінансування у розмірі 500 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків резервного фонду обласного бюджету.

На обласному рівні реалізацією цієї однорічної програми займається управління молоді та спорту облдержадміністрації, а на місцевому рівні реалізацію Програми здійснюють районні державні адміністрації та територіальні громади.

Місце розташування майданчиків визначають управління молоді та спорту облдержадміністрації, відповідні райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад. Передбачено співфінансування з місцевих бюджетів всіх рівнів, зокрема на монтажні роботи, облаштування прилеглої території тощо.

Згідно паспорту програми відповідальним виконавцем за її реалізацію є Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Варто зауважити, що упродовж останніх років на Львівщині успішно реалізовано кілька подібних програм з покращення матеріально-технічного стану розвитку фізичної культури та спорту.

Так, у 2012 році в рамках обласної цільової програми «Спортивний майданчик» урочисто відкрито 12 сучасних багатофункційних спортивних майданчиків (5 із синтетичним обладнанням та 7 з тренажерним обладнанням) й успішно реалізовано обласну програму підтримки та розвитку спорту в сільській місцевості загальним обсягом бюджетних призначень 500,00 тис. гривень, відповідно до якої для усіх 666 сільських та селищних рад Львівщини закуплено 666 комплектів спортивного інвентарю.

У 2013 році облаштовано 100 антивандальних гімнастичних майданчиків у сільській місцевості (вартість одного такого майданчика становила 5 000 гривень).

У 2014 році реалізується ще одна програма з підтримки спорту у сільській місцевості загальним обсягом бюджетних призначень 500,00 тис. гривень,

А за обласною цільовою програмою «Спортивний майданчик» упродовж 2013 – 2014 років у всіх районах області збудовано 30 майданчиків з тренажерним обладнанням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: