дивись.info

День народження Віртуозів Львова: 20 років музичних історій

День народження Віртуозів Львова: 20 років музичних історій

18 вересня свій двадцятий ювілейний сезон відкриває Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» – колектив, який за ці роки став візитівкою міста та здобув визнання у багатьох країнах світу. Концертні проекти «Віртуозів» завжди відзначаються неординарними та свіжими ідеями.

Про це Дивись.Інфо повідомили у прес-службі ЛМР.

Оркестр було створено з найкращих львівських музикантів у 1994 році. З того часу «Віртуози Львова» успішно концертував в Данії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Ватикані, Чехії, Словаччині, Польщі, Бельгії, Ізраїлі, Франції, Іспанії, країнах Центральної Америки. Оркестр неодноразово отримував високу оцінку музичних критиків української та зарубіжної преси. Разом із «Віртуозами Львова» часто виступають видатні солісти та диригенти, зокрема з Польщі, Австрії, Великої Британії, США, Німеччини, Литви, Швейцарії та інших країн. Оркестр є ініціатором багатьох резонансних мистецьких проектів та за час свого існування записав більше 20-ти компакт-дисків. Одним з останніх проектів, започаткованих «Віртуозами Львова» є міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові та Кракові», який відбувається та є своєрідним музичним містком між двома сусідніми країнами.

До свого ювілейного концерту «Віртуози Львова» готуються особливо.

«Цей концерт буде історичним, адже 20 років тому, 18 вересня 1994 року, відбулась перша репетиція першої концертної програми оркестру. А цей концертний вечір – це своєрідна ретроспектива, оскільки ми відбирали улюблені твори з репертуару оркестру, відомі хіти, які виконували із початку нашої творчої діяльності», – зазначив директор оркестру Ростислав Бурко.

В концерті також братимуть участь солісти, концертна кар’єра яких розпочалася у співпраці з оркестром.

Загалом, концерт обіцяє бути не типовим, адже музиканти оркестру готують теплу та дружню атмосферу, поділяться своїми спогадами та планами.  Оркестр «Віртуози Львова» запрошує друзів та шанувальників високої музики розділити цей історичний момент разом.

Концерт відбудеться 18 вересня о 19:00 год в Львівській філармонії (вул.Чайковського, 7).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.