дивись.info

Заходи, спрямовані на збереження об’єднаної енергетичної системи України, посилюються, – «Львівобленерго»

Заходи, спрямовані на збереження об’єднаної енергетичної системи України, посилюються, – «Львівобленерго»

В Об’єднаній енергетичній системі України продовжується ситуація з дефіцитом балансу виробітку та споживання електричної потужності.

В доповнення до застосування графіків аварійних відключень 04 грудня 2014 року з 1 по 10 чергу сумарною потужністю 129 мегават (МВт), факсограмою Західної електроенергетичної системи ДП НЕК «Укренерго» від 03 грудня 2014 року відповідно до листа Міненерговугілля від 02 грудня 2014 року № 04/32-1207 вводяться в дію графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) для підприємств Львівщини сумарною потужністю 54 МВт з 04 по 05 грудня 2014 року у період 08:00-11:00 та     16:00-22:00 год.

Ці заходи водяться в дію з метою недопущення спрацювання гідроресурсів та відділення Об’єднаної енергосистеми України від енергооб’єднання країн СНД та Балтії.

Зі своєї сторони ПАТ «Львівобленерго» звертається до керівників підприємств переглянути графіки виробничої діяльності з врахуванням можливості роботи в період з  22:00 год. по 07:00 год. — коли зменшується дефіцит потужності до належного рівня і, відповідно, НЕК «Укренерго» не вводить в дію графіки аварійних відключень.

Організувавши господарську діяльність в нічні години Ви допоможете зберегти збалансовану роботу Об’єднаної енергетичної системи України та енергетичну безпеку держави.

Відділ корпоративних звязків ПАТ «Львівобленерго»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.