дивись.info

В УКУ презентують фотоальбом “Каміння Майдану”

В УКУ презентують фотоальбом “Каміння Майдану”

15 грудня 2014 року о 17:00 у приміщенні конференц-залу філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться презентація фотоальбому викладача УКУ о. Михайла Димида та його доньки Климентії “Каміння Майдану”.

“Альбом “Каміння Майдану” — спроба отця Михайла Димида і його доньки Климентії, активних учасників Революції, зібрати, позначені впродовж тривання Майдану, каміння. Каміння, які для багатьох стали символом захисту від сил тьми, символом боротьби за верховенство права”, – пише отець-доктор Василь Рудейко в передмові до фотоальбому.

  • “Майдан — це Київ, це центр Львова, це також подвір’я біля дому чи місце праці, однак не кухня і не новини на телебаченні, – наголошує о. Михайло Димид. – Відтепер новий Майдан — це серце кожного: ділімося щоденно отриманими маленькими дарами з людьми, яких зустрічаємо, незалежно від їхньої позиції чи байдужості. Зміцнюймо свою гідність…”.

“Кожна сповідь, Свята Літургія, розмова і вчинок, споглядання, кожен розпач і заклик — це камінь, з якого побудована книжка”, – розповідають автори. У ній зібрані фотографії, пости Климентії Димид у соціальних мережах періоду Революції Гідності та проповіді її батька, отця Михайла Димида, який сповідав, причащав, відправляв Богослужіння і щиро молився разом з усіма на Майдані.

Минув рік, відколи наше суспільство почало жити у новому вимірі. Минув рік, відколи слово “майдан” набуло для нас особливого значення і стало символом свободи та гідності. Історики намагаються зібрати факти, узагальнити і дати оцінку всьому, що відбувається з нами. Але, як написав Данило Яневський у передмові до книжки “Каміння Майдану”, ніхто не зможе зібрати і узагальнити усе пережите, усі емоції і почуття учасників Революції Гідності.

Автори цієї книжки — батько і донька, представники двох поколінь, яких об’єднала Революція Гідності. Альбом “Каміння Майдану” – це погляд у минуле, який має стати початком Майбутнього, Майбутнього шляхетного, сильного, мирного.

Участь у презентації візьмуть:

  • владика Венедикт (Алексійчук), єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ;
  • о. Василь Рудейко, віце-ректор УКУ;
  • о. д-р Михайло Димид, богослов, греко-католицький священик, один із капеланів Майдану, автор книжки;
  • Климентія Димид, студентка, графік, громадська активістка, автор книжки.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.