дивись.info

Міліцію Львівщини пікетуватимуть

Міліцію Львівщини пікетуватимуть

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 відбудеться пікет Головного управління МВС України у Львівській області на пл. Григоренка проти політичних репресій.

Тільки разом ми зможемо зробити те, чого не можемо робити поодинці. Тільки самоорганізація, братерство та солідарність допоможуть нам об’єднатися та зробити життя кращим шляхом встановлення прямого народовладдя. Ми переможемо, тому що за нами правда і майбутнє належить нам”.

“Першого квітня слідчий Галицького РВ Ривак Ю. запросив до райвідділу ознайомитись з висновком судмедекспертизи, яку він, Ривак Ю., ніяк не міг призначити цілих 5(!) місяців. В справі я є потерпілою. Ознайомившись з текстом експертизи, я вирішила піти з райвідділу, так як будучи головою Вільної профспілки ринку Торпедо, мала в той день вирішити ще декілька питань. Але на виході з райвідділу мене схопили ззаду за комір пальта, заломили руки і заявили, що я затримана. Жодного протоколу, жодних пояснень мені не дали. Руки крутили двоє працівників райвідділу в цивільному. Від болю я втратила свідомість. До тями прийшла від маніпуляцій лікаря швидкої допомоги, сидячи в незручній позі на підлозі сходової клітки. Що мені стало відомо зі слів свідка: мені, поки я була без свідомості, слідча Галицького РВ Сілаєва А. в присутності прокурора прокуратури Галицького району зачитувала якусь постанову про підозру. А потім влаштувала фарс з двома понятими-бомжами, які засвідчили, що я ВІДМОВИЛАСЬ підписати цю постанову. Весь цей час ніхто з покидьків в погонах навіть не зробив спроби надати мені якусь допомогу. Щоби зробити вигляд, що я нібито слухаю, вони надали мені сидячого положення, один з них підпирав мою спину своїми ногами, інший знімав все на мобільний телефон. Все це сталось після моїх виступів на київській прес-конференції та з’їзді підприємців України. В своїх виступах я розказала, як так звані правоохоронці кришують тіньові схеми поборів з львівських ринків, де, наприклад, тільки на ринку Привокзальний вони «терплять збитки» в 500 тис. грн ЩОДЕННО! На мене не подіяло ні спалення мого павільйону з товаром, ні обстріл машини з травматичного пістолета (справи Личаківським РВ закриті за ВІДСУТНІСТЮ складу злочину). Тепер в хід пішов провірений роками, відпрацьований під час Майдану на багатьох таких, як я, активістах, ментовський бєспрєдєл. Суспільство прокидається і реформується. Система МВС-прокуратура-суд ні прокидатись, ні реформуватись не збирається і при любому нагадуванні про зміни скаженіє. Наше завдання нагадати їм, хто для кого існує. Слава Україні! Смерть ворогам!

Профспілковий активіст Оксана Козлова”

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.