дивись.info

У Львівському палаці мистецтв готуються до медичного форуму

У Львівському палаці мистецтв готуються до медичного форуму

Протягом 21-23 квітня у Львівському палаці мистецтв, що на вулиці Коперника, 17, відбудеться медичний форум. У його рамках працюватимуть і дві виставки: “Галмед: здоров’я та довголіття» та VІ спеціалізована виставка “Стоматологічний ярмарок”, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛОДА.

Тематичні розділи медичної виставки “ГалМЕД: здоров’я та довголіття”: лікувальне та діагностичне обладнання; медичні прилади та інструменти; санітарно-гігієнічне обладнання; засоби реабілітації та товари для людей з обмеженими можливостями; засоби надання невідкладної допомоги; офтальмологічні послуги та обладнання; фармацевтичні препарати; інформаційно-телекомунікаційні технології; сучасна клініка та послуги; медичний одяг; засоби санітарії та дезинфекції; медичний туризм; біологічно активні добавки; фітопродукти та лікувальна косметика; санітарно-гігієнічне обладнання.

Тематичні розділи VI спеціалізованої виставки “Стоматологічний ярмарок”: стоматологічне обладнання та інструментарій; витратні матеріали та лікувальні препарати; оснащення стоматологічних кабінетів та клінік; сервісне обслуговування стоматологічного обладнання.

Організовує захід ПАТ “Гал-ЕКСПО” за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.