дивись.info

Графічний дизайнер Андріана Чуніс розповідатиме про художню ілюстрацію

У неділю, 26 квітня, о 18.00 год. у Першій Львівській Медіатеці, що на вулиці Мулярській, 2а, відбудеться зустріч з львівською художницею, графічним дизайнером Андріаною Чуніс, повідомила Дивись. Інфо прес-служба ЛМР.

Зустріч пройде у форматі лекції з елементами майстер-класу. В ході заходу спікер поділиться досвідом роботи у сфері реклами та створення якісних візуалізацій маркетингових проектів, поділиться кейсами для творчих осіб, що прагнуть професійно реалізовуватись. Також на зустрічі можна буде дізнатись та проговорити такі пункти:

  • шлях від фрілансера до роботи мрії;
  • як не бути оманутим через недобросовісних замовників;
  • як вдало поєднувати творчість та комерційні виклики ;

Зустріч відбувається в рамках проекту «Арт Лекторій», що організовується рядом молодіжних організацій за підтримки Львівської міської ради та Першої Львівської Медіатеки.

Вхід вільний.

Довідка

Андріана Чуніс – львівська художниця, предметний та графічний дизайнер з досвідом роботи у різноманітних компаніях туристичної та харчової сфери. До авторських доробок також відносяться брендові кейси упаковки різних видів кави, алкоголю, пива та шоколаду. На даний момент працює дизайнером для мережі закладів Холдингу емоцій «!FEST» та створює авторські листівки.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.