До кінця року житло на Львівщині отримають 28 дітей-сиріт

Цього року на Львівщині заплановано забезпечити житлом 28 дітей-сиріт. Помешкання для них придбають за рахунок Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимира Лиса, на реалізацію зазначеної Програми в обласному бюджеті передбачено 1,7 млн. грн.

"На сьогодні уже розглянуто пропозиції щодо забезпечення житлом дев'ятнадцяти дітей-сиріт, – зазначив Володимир Лис. – Невдовзі розглянемо питяння придбання житла ще для дев'яти дітей".

Нагадаємо, що впродовж 2014 року в області за рахунок програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 18 осіб вищезазначеної категорії отримали житло.

Начальник служби у справах дітей також розповів, що впродовж І півріччя 2015 року працівниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення розглянуто 508 заяв і звернень щодо порушення житлових і майнових прав дітей. Виявлено два випадки порушення прав дітей на житло і майно, в обох – направлено позови до суду. В одному – відновлено право на житло. Окрім того, попереджено ще три випадки незаконного продажу житла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: