дивись.info

На Львівщині завершився Кубок федерації з веслування на байдарках і каное

На Львівщині завершився Кубок федерації з веслування на байдарках і каное

17-20 вересня 2015 року на озері Наварія в Пустомитівському районі Львівщини відбулися відкриті всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное “Кубок федерації”. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛОДА.

Під завершення змагального сезону на «Кубку федерації» зібралися 251 спортсмен, котрі представляли 29 збірних команд з різних областей України у різних вікових групах: чоловіки і жінки (1997 р.н. і старші), юніори та юніорки 1998-1999 р.н., юнаки та дівчата 2000-2001 р.н., а також ветерани веслування. Змагання в Наварії проводились на дистанціях 200 м та 1000 м серед чоловіків та 200 м і 500 м серед жінок.

Змагання відбулися з ініціативи Федерації каное України та підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

“Змагання на Львівщині співпали з юніорським чемпіонатом Європи, тож найсильніші українські спортсмени-юніори в цей час боролись за медалі континентальної першості в Румунії, – зазначила заступник директора департаменту молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба. – Але це не завадило витримати високий рівень “Кубка федерації” – всі, хто з різних причин не потрапив до основного складу збірної й не поїхав до Румунії, змогли поборотися за медалі у Львові.

Серед кращих відзначилися Юрій Вандюк, Володимир Троцюк, Орест Панькевич, Анастасія Ємельянова (Волинська обл.), Влада Косицька, Назар Цикал, Владислав Шевченко, Катерина Тіхова (м. Київ), Анжела Шемракович (Хмельницька обл.), Олександр Кальмус, Ілля Шарогородський, Анастасія Тисевич (Одеська обл.), Валерій Рябов (Кіровоградська обл), Олександр Яцюк (Рівненська обл.), Тарас Браташ, Олександр Шеметило, Оксана Сторожук, Сергій Нагорний, Василь Чедрик, Софія Коваль (Львівська обл.) та ін.

Окремо варто відзначити участь спортсменів Донеччини. Незважаючи на непросту ситуацію й проблеми в підготовці до участі в змаганнях, представник команди Маріуполя Святослав Беспалов здобув чудову перемогу в байдарці-одиночці на дистанції 200 м серед чоловіків.

В рамках “Кубка федерації” також було проведено заїзди ветеранів, яким не завадила дощова погода вийти на старт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.