Завтра у Ратуші відкриють виставку фотографій молодих переселенців

 

З 20 листопада по 3 грудня у Львові, в приміщенні Львівської міської ради (пл. Ринок,1), експонуватиметься виставка фото, виконаних учасниками фототабору National Geographic – Україна для молодих переселенців. Фототабір працював у Харкові 5-10 липня 2015 року за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID), про це повідомили Дивись.Інфо прес-служба ЛМР.

«На виставці будуть представлені 50 з кількох тисяч знімків, зроблених молодими учасниками табору. На фото, що експонуються, – люди, які розповідали свої історії таким, як вони, переселенцям. Моменти життя, зафіксовані  фотоаматорами.

У перший день виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з авторами, що брали участь у фототаборі.

Протягом осені фотовиставка експонується у 8 містах України. Вона вже пройшла у Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі, Сєверодонецьку та Слов’янську», - розповіли організатори.

Детальніше про фототабір у Харкові.

Майже тиждень 20 юнаків та дівчат – вимушені переселенці з Криму й Донбасу, які зараз живуть в інших містах України, – практикувалися розповідати історії переселенців через фотографії та статті у фототаборі National Geographic - Україна. Оповідати мовою фото молодь вчили досвідчені фотографи журналу National Geographic. Учасники проекту віком від 17 до 30 років були зосереджені на проблемах вимушених переселенців, які не зі своєї волі покинули власні домівки і тепер мають починати все майже від початку. Шестиденний тренінг-практикум вчив аматорів засобам документування реальності свого життя – життя людей, що потерпіли внаслідок конфлікту на території власної країни. Тренінг поєднав у собі навчальні сесії та практичні фотозйомки в місцях поселення вимушених переселенців.

Фотовиставка та молодіжний фототабір National Geographic стали можливими завдяки підтримці проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) у партнерстві з Інститутом регіональної преси та інформації (Харків) та організацією Vision Workshops (США).

Контакти організаторів: Олексій Солдатенко, директор програм IRMI-Україна, 050-323-14-30, е-mail: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: