дивись.info

У першому кварталі 2016 року Львівський бронетанковий планує поставити першу партію “Дозорів”

Бронетранспортер “Дозор-Б” пройшов державні випробування та рекомендований до прийняття на озброєння Збройних сил України. Вже до кінця першого кварталу 2016 року ДП “Львівський бронетанковий завод” планує виготовити та поставити для потреб української армії першу партію цих сучасних бронемашин.

Про це 7 грудня розповів директор заводу Роман Тимків на зустрічі з громадськими активістами, яка відбулась за участі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки. Представники громадських організацій та волонтери мали змогу почути про результати роботи керівника цього оборонного підприємства з часу його призначення на посаду, а також задати свої запитання.

У розмові Роман Тимків зазначив, що Львівський бронетанковий потребує кваліфікованих технічних працівників. Зокрема, на сьогодні завод має близько 40 вакансій.

Загалом на зустрічі йшлося про недоліки, виявлені під час випробувань “Дозору-Б”, які оборонне підприємство повинно усунути у найближчий час, а також надійність цієї бронемашини. Присутні дійшли згоди щодо подальшої співпраці громадськості та керівництва заводу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.