дивись.info

У Львові планують провести конференцію з медичного туризму

ГО «Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області запрошує Вас 15 грудня 2015 року прийняти участь у проведенні круглого столу на тему: «Проблематика, рішення туристичної галузі та плани на 2016 рік». Зазначений захід проводитиметься за адресою: м. Львів, вул. В. Поліщука, 78 а, готель «Нота Бене», о 12.00.

Мета проведення заходу – популяризація туристичного потенціалу Львівщини, розвитку міжрегіонального співробітництва та встановлення ділових контактів, презентація туристичних проектів.

В рамках круглого столу відбудеться презентація проектів: Львівський бієнале, фестиваль «Слов’янська весна» у м. Львові, обговорення питань щодо участі представників туристичного бізнесу Львівщини у виставкових заходах у м. Брно (Республіка Чехія) 14-17.01.16, а також можливості проведення Міжнародної конференції з медичного туризму. Зазначені події плануються на 2016 рік.

Просимо розглянути та повідомити щодо участі у круглому столі, (контактна особа Олександр Кревський, моб. тел.: +38 (067) 771-17-55).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.