дивись.info

У Львівській філармонії звучатимуть джазові колядки

У Львівській філармонії звучатимуть джазові колядки

У суботу, 9 січня, о 18:00 год. у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського,7) для львів’ян та гостей міста звучатимуть джазові обробки українських колядок та щедрівок від проекту JAZZ KOLO, а також авторські п’єси Ігоря Закуса та Олега Пашковського. Про це повідомили Дивись.Інфо прес-служба ЛМР.

За словами Ігоря Закуса, проект Jazz-Коло – концерти українських джазових виконавців, які записують на аудіо- та відеоносії. Український джаз на DVD – уперше в Україні. Це велика підтримка української музики.

Довідка:

Джаз – це стиль музики, котрий виник на межі ХІХ – почату ХХ століття. Серед етимології слова – звороти, які використовувалися – jazzaround (блукати, мандрувати) і jazzup (впадати у веселий стан). Як музичний термін, слово jazz уперше з’явилося близько 1915 року у зв’язку з оркестром «білих музикантів», що грав у новоорлеанському стилі, пізніше – в назві новоорлеанського оркестру Тома Брауна – «Том Браун Диксиленд Джаз Бенд», отож після цього термін «джаз» швидко поширюється в Північній Америці, а згодом і по всьому світу.

rizdvo filarmoniya

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.