Молодь Львова ознайомиться із процесом сортування сміття

З метою ознайомлення студентської молоді Львова із процесом сортування сміття, 18 березня відбудеться екскурсія «Як сортують сміття у Львові?». Протягом кількох годин поїздки всі охочі зможуть відвідати станцію очистки інфільтратів в с. Грибовичі, Завод з переробки ртутних енергоощадних ламп і компанію «АВЕ Львів», де працівники установ ознайомлять відвідувачів із процесом сортування та утилізації різних видів твердих побутових відходів (ТПВ). У рамках поїздки відбудеться також воркшоп, де можна буде дізнатися більше про досвід сортування сміття за кордоном та в Україні, а також навчитися правильно сортувати своє побутове сміття.

Будьмо свідомими громадянами своєї держави! Сортуймо сміття разом!

Запрошуємо до участі всіх охочих молодих людей Львова.

Для участі в екскурсії слід заповнити гугл-форму.

Реєстраційний внесок: 20 грн. (оплата за доїзд)

На вас чекає багато нових практичних знань зі сфери сортування сміття, багато лайфхаків для побуту, цікава вікторина, а також чай та печиво.

Захід організовано Соціальною ініціативою «Хтось не зробить», ГО «За ЕКОрозвиток».

Партнери: Комісія у справах молоді УГКЦ, Комісія екології ЛА УГКЦ, Студентський профкому ЛНУ ім.І.Франка, Студентське самоврядування ЛНУ ім.І.Франка, компанія «АВЕ Львів», Львівська міська рада, Центр Академічного Душпастирства при КуСМ, Центр Студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Інформаційні партнери: Твоє місто, Дивенсвіт.

Сторінка проекту у Facebook.

Контактна особа:

Діана Попфалуші – 063 426 1703, [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: