дивись.info

У Львові повторно відбудеться інформаційний пікет за арешт Віктора Медведчука

У вівторок, 22 березня, Всеукраїнська мережа «Вільні люди» в рамках кампанії «Медведчук-підарешт» проведе інформаційні пікети 0 11 годині біля Львівської державної обласної адміністрації.

Активісти роздаватимуть листівки, в яких буде йти мова про злочинну діяльність Віктора Медведчука та збиратимуть підписи під зверненням до правоохоронців, у якому вимагатимуть його арешту за підставою сепаратистських дій, державної зради та фінансування тероризму, а також заборони його організації «Український вибір».

Попередні пікети відбулися в Києві, Тернополі, Запоріжжі, Чернігові, Рівному, Полтаві, Львові, Луцьку, Кам’янець-Подільському, Чернівцях, Дніпропетровську, Харкові, Маріуполі, Одесі та Миколаєві.

На думку волонтерів «Вільних Людей», Віктор Медведчук є головним агентом впливу РФ в Україні, куратором проектів «Новороссія», «русская весна» та «федералізація». В свою чергу, організація «Український вибір» стала головною платформою для «Антимайдану» та ДНР/ЛНР. Сьогодні ж, члени «Українського вибору» намагаються дестабілізувати країну проведенням  сепаратистських з’їздів за так званий «спецстатус» регіонів.

Метою сьогоднішньої акції є привернення уваги Президента та силових відомств до підривної антидержавницької діяльності Віктора Медведчука та «Українського вибору» та змушення влади проявити політичну волю для притягнення до відповідальності  злочинців.

Нагадаємо, в рамках кампанії «Медведчук-підарешт» минулого тижня народний депутат України, засновник та співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні Люди» – Андрій Левус ініціював збір підписів парламентарів під аналогічним зверненням до правоохоронних органів. Крім того, триває збір онлайн-підписів на офіційному сайті «Вільних Людей» за посиланням http://goo.gl/9b5I0F.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.