дивись.info

У Львові проведуть всеукраїнський ярмарок ретромобілей

 Львів’ян та гостей міста запрошують 16-17 квітня на ІІ Всеукраїнський ярмарок ретро авто-мото техніки та запчастин. Офіційне відкриття відбудеться 16 квітня 2016 року о 12.00 год. на території авторинку «Кривчиці» (вул. Богданівська, 44).

Товариство з обмеженою відповідальністю, комерційно-виробнича фірма «Всесвіт ЛТД» запрошує на відкриття 2-го Всеукраїнського ярмарку ретро авто-мото техніки та запчастин у Львові. Подія унікальна тим, що це абсолютно нова ідея, яка об’єднує не тільки власників та колекціонерів старовинної техніки зі всієї України, але і дає можливість придбання запчастин та аксесуарів для неї.

Проведення першого Всеукраїнського ярмарку ретро авто-мото техніки та запчастин у Львові у вересні 2015 року показало велику зацікавленість не тільки серед мешканців Львова, але і серед гостей з інших міст України та Польщі.

«Важливо відзначити, що цей проект можна без перебільшення вважати значною подією як в популяризації історії автомобілізму в Україні, так і встановлення зв’язків між заходом та сходом України, а також і з міжнародними партнерами», – зазначають організатори.

З деталями проведення можна ознайомитись на сайті: www/avtotorg.com.ua, а також на сторінці в facebook (retro bazar lviv).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.