дивись.info

У п’ятницю відбудеться Весняний діловий форум

«Зміна траєкторії розвитку, нові стратегії, інструменти та ринки»: під цією темою 15 квітня на Арені Львів уже всьоме відбудеться Весняний діловий форум.

На Форумі будуть присутні представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, представники реального сектору економіки, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку і євроінтеграції України, представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжні фінансові та інвестиційні компанії, підприємства, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України. Метою заходу є з’ясування стану та перспектив економічного та соціального розвитку країни. Налагодження дружніх стосунків з європейськими країнами, ознайомлення із досвідом реформування економіки на шляху до економічного зростання, формування стратегії розвитку України, налагодження прямих контактів з представниками влади, бізнесу.

Так, перша панель Форуму даватиме об’ємний погляд на те, як різні гравці ринку бачать економіку. У другій частині говоритимуть про місто, про те, що потрібно змінювати в ньому, креативні простори, інтелект тощо. Третя частина, уже традиційно, буде про банківський сектор: говоритимуть про прогнози щодо валютного регулювання, можливостей для фінансування економіки тощо. Після цього обговорюватимуть приклади компаній, які успішно борються з кризою та є хорошими case study для наслідування. Наступний блок доповідей буде присвячений Львову, новим робочим місцям, інвестиційній привабливості міста тощо. Завершальна частина – польська панель, у якій візьмуть участь кілька польських компаній, які розмістили свій капітал у Львові.

Детальна програма Форуму – за посиланням: http://www.dilovyy-forum.com.ua.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.