дивись.info

У Львові на Фестивалі Писанок встановили писанку-вказівник

У Львові на Фестивалі Писанок встановили писанку-вказівник

 

У рамках відзначення Великодня у Львові проходить VІ Фестиваль Писанок. На площі Музейній біля Домініканського собору просто неба відкрили Галерею мистецьких писанок, де презентовано близько півсотні авторських писанок. Експозиція триватиме до 8 травня 2016 року.

Повідомили Дивись.Інфо організатори.

«Фестиваль писанок – це своєрідний арт-проект, у рамках якого відомі митці, аматори, юні майстри, громадські діячі, молодіжні рухи створюють унікальні роботи у формі писанки, Кожна робота – це ідея, мрія та історія. Фестиваль писанок – це ще й подія, яка об’єднує львів’ян та гостей міста, бізнес, громадські організації з метою збору коштів на благодійний проект «Добра справа».»,- зазначає організатор Фестивалю Писанок у Львові Андрій Сидор.

галерея1

Щороку у Галереї писанок поряд із півметровими мистецькими писанками екпонуються також і  особливі писанкові арт-об’єкти. Так, минулого року це була триметрова писанка, яка поєднувала у собі ткані та дерев’яні елементи.

Цього року основним мистецьким об’єктом стала писанка – вказівник. Ця писанка показує напрямки та відстані до більшості музеїв Львова. Символічно, що такий вказівник встановили саме на площі Музейній.

галерея

Також у рамках Фестивалю писанок діє благодійна акція «Добра справа», у рамках якої збирають кошти, щоб допомогти тим, хто справді цього потребує. Так, цього року збір коштів буде відбуватися з метою допомогти І дитячому відділенню ЛОДКЛ ОХМАТДИТ.

Так, цього року збір коштів буде відбуватися з метою допомогти І дитячому відділенню ЛОДКЛ ОХМАТДИТ. Тож кошти за участь у майстер-класах  у Великодній арт-майстерні, від продажу свічок–писанок у Львівській свічковій мануфактурі та мистецьких писанок з Галереї писанок в період з 15 квітня до 8 травня  буде скеровано на «Добру справу».

фестиваль писанок

У рамках Фестивалю писанок також діє  і Великодня арт-майстерня, у якій і діток і дорослих навчають як розписувати писанки, розповідають про значення символів та кольорів. Цікавими є і майстер-класи від Львівської свічкової Мануфактури зі створення свічок-писанок.

На «Добру справу» буде скеровано 1 гривню від продажу кожної свічки-писанки у Львівській свічковій мануфактурі, мистецьких писанок з Галереї писанок та кошти за участь у майстер-класах у Великодній арт-майстерні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.