дивись.info

У Львові представлять першу в Україні колекцію одягу для дітей з особливими потребами

У суботу, 14 травня, о 17:00 год., в рамках Дитячого Форуму у Львові, за ініціативи дизайнера Катерини Кароль і ГО «Батьки Джерела» та за підтримки ТМ «DUNA», вперше в Україні відбудеться показ колекції одягу, створеної для дітей з особливими потребами.

Під час показу на подіум вийдуть 15 особливих дітей – з синдромом Дауна, розладом спектру аутизму, дитячим церебральним паралічем, а також дівчата і хлопці з вадами слуху і зору, віком від 5 до 16 років.

Помилково вважати, що люди з особливими потребами не люблять чи не повинні гарно одягатися і бути модними. І цей показ – яскравий приклад цього. По-особливому красиві  діти у стильному одязі можуть і повинні бути серед нас, бо вони – невід’ємна частина відкритого громадянського суспільства.

«Ідея створення колекції для дітей з особливими потребами виникла вже давно, ще на початку дружби з творчими майстернями центру «Джерело». Власне, показом хотілось би звернути увагу громадськості на проблему поваги, розуміння та сприйняття інакшості, особливості кожної дитини, адже ми всі є особливими – у кожного свої потреби, бажання та можливості. Наші діти і ми, дорослі, маємо розуміти та поважати бажання дітей та батьків жити повноцінним щасливим та яскравим життям», – розповіла Катерина Кароль.

«У розвинутих країнах подібні покази – дуже модно і актуально, вони збирають аншлаги! В Україні це відбувається вперше, але я переконана, що не в останнє, бо насправді людей, які готові створювати такі акції і насолоджуватися ними є більше, ніж достатньо!», – говорить Юлія Аронова, голова ГО «Батьки Джерела».

Контактні особи: Юлія Аронова, (098)00-34-181, [email protected], Катерина Кароль (093)000-80-48.

Довідка:

ГО «Батьки Джерела» – громадська організація, створена батьками дітей з особливими потребами у 2010 році. На сьогодні об’єднує більше 30 родин. Серед її членів є також ті, хто не маючі дітей з інвалідністю, опікується їх долею та допомагає відстоювати право на гідне життя.

Kateryna Karol – український бренд одягу ready-to-wear та аксесуарів. Одяг Kateryna Karol поєднує сучасні простоту та інтелектуальність. Дизайнер працює з натуральними матеріалами, тяжіє до трикотажу, використовує як лаконічний простий крій, так і більш об’ємні каркасні геометричні форми, акцентує на навмисне необроблених, незавершених деталях, активно застосовує контрасти – в матеріалах, обробці, кольорах, тонові градації. В колекціях Kateryna Karol багато ручної роботи. Всі речі орієнтовані на практичність і використання в умовах енергійного сучасного життя.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОпрес-служба ЛМР