дивись.info

Віталій Портніков: Путін може задіяти механізми «гібридної війни» проти будь-якої з країн НАТО

Віталій Портніков: Путін може задіяти механізми «гібридної війни» проти будь-якої з країн НАТО
polittech

Аналітик Віталій Портніков впевнений, що посилення присутності альянсу на сході Європи неминуче призведе до поразки Путіна. Адже «сам факт формування міжнародних сил  буде ясним сигналом потенційному агресору – той, хто нападе на одну з країн НАТО, нападає на всіх», – написав Портніков у своїй колонці на news ru.ua.

На думку експерта розширення альянсу не несло ніякої небезпеки для Росії, а навпаки, сприяло зміцненню її перспектив. Так як у її кордонів могла б зосередитись найефективніша система безпеки сучасного світу. Але оскільки Росія вирішила діяти інакше, то тепер Захід буде всіляко її стримувати.

А у Путіна немає ні грошей, ні достатньої кількості людей, щоб відповісти на виклик. Проти нього все - економіка, демографія, історія, мораль. За - лише ядерні боєголовки, шантажуючи якими він буде нагадувати про себе - але навряд чи зважиться застосувати. А це значить - що Путін втягується в протистояння, яке може завершитися тільки його поразкою і звільненням українських земель від окупантів і їх посібників.
Віталій Портніков

Звичайно, ситуацію не треба спрощувати. Путін не оголошував війни Україні – і може задіяти механізми «гібридної війни» проти будь-якої з країн НАТО, ситуацію в якій він захоче дестабілізувати. А заодно і перевірити альянс на міцність: чи захочуть його члени відповідати, коли війни начебто і немає.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.