дивись.info

Турецька компанія готова інвестувати у Львівщину

Турецька компанія готова інвестувати у Львівщину

Турецька компанія  «Сімугер» має намір стати інвестором для Львівщини. Вона готова створити два лісопереробних підприємства на території Турківського та Миколаївського районів.

Про це йшлося сьогодні, 30 травня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із представниками терецької компанії «Сімугер», повідомляє ЛОР.

Як повідомив представник ТОВ «Сімугер» Генчер Мурат, його компанія має на меті створити на території Турківського та Миколаївського районів два лісопереробні підприємства, що спеціалізуватимуться на виготовленні паливних брикетів, європалетів та пресованої плити з відходів виробництва. Також у планах – проведення утилізації відходів деревного виробництва та металобрухту.
Він також зазначив, що турецька компанія готова інвестувати у Львівщину безперервно протягом 5 років, зокрема створити в області близько 1000 робочих місць та забезпечити навчання молодих спеціалістів, а також професійну перепідготовку демобілізованих учасників АТО.
Олег Синютка наголосив, що на Львівщині готові до співпраці та на прохання турецьких гостей пообіцяв надати пропозиції щодо території розміщення на Львівщині нового технологічного парку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.