дивись.info

У Раді відхилили запровадження квот на українську музику

У Раді відхилили запровадження квот на українську музику

Народні депутати відмовилися ухвалювати законопроекти №3822 та №3822-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах)» у редакції комітету. За повернення питання на розгляд у комітет з питань свободи слова та інформаційної політики проголосували 245 нардепів, пише Тиждень.

«Радіоорганізації забезпечують частку пісень (словесно-музичних творів) (далі – пісні) державною мовою не менше 35 відсотків від загального часу звучання пісень, поширених протягом доби, а також у часових проміжках з 6 до 12, з 12 до 18, з 18 до 24 години», – йдеться у тексті законопроекту.

Окрім того, у загальному ефірі усіх телерадіомовників щонайменше 50% мав становити аудіовізуальний продукт, зроблений в Україні.

Законопроект пропонував поступове встановлення квот на україномовний музичний продукт – 25% протягом першого року дії законопроекту, 30% – протягом другого року і 35%, починайчи з третього року.

Група народних депутатів пропонували ухвалити альтернативний законопроект №3882-1, яким передбачалося встановлення квот тільки для так званих «форматних» радіостанцій.

Зрештою, за ухвалення першого законопроекту проголосував 191 нардеп, а другого – 221.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама