дивись.info

ВР не заборонятиме політичної реклами, але серйозно її обмежить

ВР не заборонятиме політичної реклами, але серйозно її обмежить

ВР не підтримає заборону політичної реклами, але можливе суттєве обмеження, вважає нардеп Черненко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Політичну рекламу не потрібно повністю забороняти, але необхідно її значно обмежити, впевнений народний депутат, екс-глава Комітету виборців України Олександр Черненко.

«Є два підходи. Один – повна заборона політичної реклами. Інший – це серйозне обмеження, регламентація такої реклами. У самій рекламі немає нічого поганого. Є проблема, коли вона маніпулятивна, коли форма підмінює суть, і реклама не дає можливості усвідомленого раціонального вибору. коли реклама є інформуванням, в цьому нічого поганого немає», – сказав він час круглого столу на тему політичної реформи в Україні в понеділок у Києві.

На думку Черненка, необхідно встановити, що передвиборча реклама на телебаченні не може становити понад 5% часу на годину, щоб вона була рівномірно розподілена між усіма учасниками виборчого процесу, щоб ролик був не менше 2 хвилин, протягом яких можна щось донести, а також заборонити використання монтажу в роликах і залучення акторів.

«Зникне мотивація і можливості закачувати величезні гроші в телевізійну рекламу. Тому що скільки б у тебе їх не було, все одно ти не отримаєш реклами більше, ніж інші партії – твої суперники», – сказав народний депутат.
Разом з тим він наголосив: «Думаю, що саме в такій формі буде легше знайти компроміс і всередині парламентської зали, і компроміс між медійниками і політиками. Така форма буде більш прийнятною, хоча, відчуваю, також буде спротив».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама