дивись.info

У Відні пройшли «Дні культури Львівщини»

У Відні пройшли «Дні культури Львівщини»
ulvovi

Упродовж 4-5 червня департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації за сприяння посольства України в Австрії презентував у Відні програму «Дні культури Львівщини». Захід був приурочений Іванові Франку, рік якого оголошено в Україні, інформує dailylviv.com.

Директор департаменту Христина Береговська урочисто відкрила захід та представила учасників програми, серед яких були франкознавець, заступник декана факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук Богдан Тихолоз та акторка Національного театру імені Марії Заньковецької, заслужена артистка України Олександра Люта. Христина Береговська наголосила: «Дні культури Львівщини у Відні стали знаковою подією, що сприятиме розвитку дружніх відносин між Україною та Австрією, утвердить позиції нашої держави як високорозвинутої культурної нації, яка має свої традиції, де ставлення держави до української літератури не залишається забутим минулим, а живе у кожному українцеві і зростає разом з ним».

У рамках «Днів культури Львівщини» Богданом Тихолозом було прочитано інтерактивну лекцію з мультимедійною презентацією під назвою «Іван Франко – український Мойсей Австрійської Галичини». А Олександра Люта зіграла моновиставу львівського митця, лауреата національної премії України імені Тараса Шевченка Романа Горака під назвою «Божевільна» про дружину Івана Франка – Ольгу Хоружинську. Також до уваги мешканців Відня було представлено архівно-документальну виставку творчих робіт під назвою «Franko Project» на основі матеріалів Львівського національного літературно-меморіального музею імені Івана Франка».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама