дивись.info

За 20 років шахти ДП «Львіввугілля» не отримали жодної копійки на нове обладнання

Ціна львівського вугілля – 1800 гривень, павлоградського – трохи більше тисячі, або 43 долари за тонну. Про це повідомив Віталій Оніжук, голова регіонального об’єднання незалежної профспілки гірників України міста Червонограда.

«На сьогоднішній день ціна вугілля з шахт ДП «Львіввугілля» – 1800 гривень, африканського – 2700-2800 гривень, а ось вугілля з шахт Павлограда найдешевше – 43 долари за тонну», – сказав Віталій Оніжук.

Одна з причин, чому павлоградське вугілля дешевше – сучасніше обладнання. А на шахтах ДП «Львіввугілля» останній комплекс був закуплений 10 років тому.

«На сході України все обладнання поміняли, а ми працюємо на такому обладнанні, що коли приїжджають до нас з інших країв, то запитують, як ми працюємо на такому обладнанні. Все робимо власним коштом. Заробляємо, міняємо», – каже Олег Турчин, голова львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України.

А загалом на обладнання для шахт ДП «Львіввугілля» держава не виділила жодної копійки за останні 20 років.

Як писала ІА «Дивись.info», ДП «Львіввугілля» зараз перебуває у критичному стані, склади забиті сировиною, а шахтарям боргують зарплатню ще за квітень.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама