дивись.info

Кабмін поширить досвід Дніпропетровської ОДА щодо впровадження ProZorro на інші регіони

Кабмін поширить досвід Дніпропетровської ОДА щодо впровадження ProZorro на інші регіони

Дніпропетровська обласна державна адміністрація та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спільно навчать інші області України працювати в системі публічних електронних закупівель ProZorro, інформує Інтерфакс-Україна.

Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України після звіту на засіданні уряду глави Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка про перехід його області на систему електронних торгів.
Так, за словами В.Резніченка, за 9 місяців роботи Дніпропетровської області в системі електронних торгів ProZorro понад 70% позитивно завершених торгів, 18% всіх лотів країни в ProZorro і 75,6 млн грн зекономлених коштів.
У підсумку Кабмін визнав результати Дніпропетровської області найкращими в країні.
«Треба почути тих, хто є кращим. А найкраща в Україні – Дніпропетровська ОДА. Вважаю, що нам потрібно на базі Дніпропетровської області провести навчання. Запросити туди всіх відстаючих губернаторів зі своїм персоналом і навчити їх працювати в ProZorro», – підкреслив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Заява прем’єра підтвердили відповідним протоколом Кабміну. Відтепер Дніпропетровська область повинна разом з Мінекономрозвитку навчити інші області країни працювати в ProZorro.
«Мінекономрозвитку разом з Дніпропетровською облдержадміністрацією організувати і провести навчання з представниками ОДА та органами місцевого самоврядування з урахуванням результатів впровадження ними системи електронних закупівель», – ідеться в протоколі Кабміну.
В.Резніченко зазначив, що Дніпропетровська ОДА готова ділитися досвідом і допомагати країні переходити на систему електронних закупівель. Він запевняє, що це не тільки ефективно, але й просто.
«Ми готові ділитися всіма тонкощами роботи, 9-місячним досвідом і секретами впровадження ProZorro в регіоні. У нас в ProZorro зареєстровано вже 19,5 тис. лотів, планова економія – 75,6 млн грн. Всіх запрошуємо в гості. Або можемо проводити лекції та по скайпу. Такий досвід у нас теж є – так вже не перший місяць навчаємо міста і райони області», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА.
Як повідомлялося, впроваджувати систему електронних закупівель ProZorro на Дніпропетровщині почали в серпні 2015 року, а сьогодні область на другому місці в країні за кількістю успішно завершених в ProZorro торгів після Київської міської державної адміністрації.
Щомісяця в Дніпропетровській ОДА проходять семінари для підприємців і державних службовців. На сьогодні проведено 39 таких семінарів. Дніпропетровська ОДА разом з бізнесменами бореться з корупцією в держзакупівлях, створено спеціальну гарячу лінію, на яку можна повідомляти про зловживання чиновників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.