дивись.info

У Львові хлопчика не взяли до школи, бо не зміг знайти означення до слова «сніг»

У Львові хлопчика не взяли до школи, бо не зміг знайти означення до слова «сніг»

Мого 6,5-річного Івасика не прийняли в школу. В звичайну середню загальноосвітню школу мікрорайону номер 2 біля нашого дому. Правда, спеціалізовану з поглибленим вивченням англійської. Але без статусу гімназії. Іванко не пройшов «діагностику готовності до школи» – так називалося тестування чи співбесіда, чи як то правильно назвати.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила Вікторія Балицька, мати 6-річного хлопчика, який просто розгубився на так званій діагностиці і просто не зміг намалювати людину, бо злякався.

Як стверджує мати хлопчика, дитина ходить на малювання, малює чудові, як для дитини, картини. А з завданням не справився, бо просто «боявся, що малюнок не сподобається трьом тітонькам, а до слова «сніг» назвав лише означення білий. Як потім пояснив татові«Я хотів сказати що це крижана вода але боявся, що мені не повірять»….

«Він ще не ходив до школи, а вона вже породила в його дитячій душі страх!», – обурюється мати дитини.

У школі так і не змогли дати вичерпану відповідь на запитання, чому Івасика не взяли до школи.

«Ці тести то моральні тортури над дітьми! Джерело розвитку комплексів та заниженої самооцінки. Дитина переживає і розуміє, що вона якась не така. Наскільки мені відомо ці тестування чи діагностики не передбачені законодавством. Галина Слічна на яких законних підставах проводиться ця принизлива “діагностика”? Мені здається, що порушено наші конституційні права.
У школу подали заяви 150 дітей, а місць є 120. Тобто 30 дітей з великою ймовірністю отримали психотравми бо в нас бракує місць у школах. Андрій Садовий, ви дали добро на будівництво величезної кількості будинків в місті, а хоч одну школу ви збудували? Де дітям вчитися? Депутати зверніть увагу на брак шкіл. Ігор Дякович Любомир Босаневич Олена Пасевич Віталій Свінціцький Валерій Веремчук
У вівторок нам запропонували прийти на апеляцію в школу. На апеляцію, Карл! То суд чи школа? Чи міліцейська атестація!? Треба прийти з Іванком. Щоб йому ще раз закріпили комплекси!? А де місця візьмуться після апеляції? Тобто їх нема, а там з’являться? Отут варто вдуматися.
Наскільки законною є та апеляція? Може в прокуратуру відразу йти? Юристи та освітяни, підкажіть?
Ми не хочемо шукати іншу школу. Бо в цій навчається старший син. Ми що водитимемо дітей в різні школи? На яких підставах ми маємо відмовлятися від цієї!?
А скільки ще таких діток, яких «забракували» тітоньки від освіти є у Львові? Що в душах тих дітей робиться? Як можна відсіювати таких маленьких діток? Які критерії? Хто їх визначав? Психолог «забракувала» мого сина? Але це суперечить суті дитячої психології!
Ми якось дамо собі раду! Наш Іванко в нашому лиці з Юрій Калиняк має надійних друзів. Ми його підтримаєм завжди і в усьому. А є ж батьки, які ще дорікатимуть дітям, що ті не «пройшли діагностику». Система страшна. З нею треба воювати, відрубуючи по одній голові. І може колись цей змій загине.
…іронія в тому, що Івасик хоче до школи», – написала Вікторія Балицька.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама