дивись.info

Ми виконали всі вимоги і хочемо безвізовий режим із ЄС вже зараз, — Геращенко

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко сьогодні у Києві.

Ірина Геращенко наголосила, що Україна виконала всі вимоги Європейського Союзу, передбачені планом візової лібералізації, і очікує надання їй безвізового режиму вже зараз. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Коли сьогодні нам намагаються нав’язати, що питання безвізового режиму може бути прив’язане до питання прийняття нового протоколу, який дасть можливість заблокувати безвізовий режим у разі нових міграційних викликів, я хочу сказати, чи є це відповідальною позицією наших партнерів? — заявила Геращенко. — Ми виконали план дій щодо візової лібералізації повністю. Ми формально виконали цей план, там немає жодного невиконаного пункту, і тому ми зараз очікуємо відповідальної і чесної політики і позиції наших партнерів, які повинні нам дати безвізовий режим вже сьогодні, вже зараз, не відкладаючи це на завтра».

За її словами, ЄС також не має пов’язувати надання безвізового режиму Україні з його наданням іншим країнам або рішенням міграційних ризиків.

Ірина Геращенко вважає, що ЄС також повинен вчитися на власних помилках, як, наприклад, рішення Франції і Німеччини в 2008 році заблокувати підписання плану дій щодо членства в НАТО створило передумови до агресії Росії.

Блог професора Ігоря Тодорова щодо того, коли українцям очікувати європейського безвізу, читайте тут. 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.