дивись.info

Десантнику зі Львова необхідно зібрати ще 40 тисяч на реабілітацію

Десантнику зі Львова необхідно зібрати ще 40 тисяч на реабілітацію

Десантнику 80 бригади, Петру Бавтру, необхідно зібрати ще 40 тисяч гривень для реабілітації в спеціалізованому центрі у селі Модричі, що на Львівщині.

День перебування у Реабілітаційному центрі в с. Модричі коштує 2 500 гривень. У це входить комфортне проживання, харчування, необхідна медична допомога, користування усіма тренажерами і басейном, а також власний реабілітолог, який працює із Петром щодня понад 3 години на день. Мама бійця, Світлана Бавтро, розповідає, що після усіх курсів лікування ця реабілітація є дуже важливою для закріплення отриманого під час лікування успіху.

Для повноцінного курсу, Петру необхідно пробути на реабілітації дві «хвилі» по 21 дню. Зараз коштом родини та благодійників вдалося оплатити курс у 24 дні. Звертаємось до небайдужих із проханням про допомогу: необхідно зібрати кошти для оплати ще 18 днів реабілітації. Загальна сума – 45 тисяч гривень. З часу першої публікації на сайті ІА Дивись.info небайдужі перерахували на лікування бійця 4 800 гривень. 

Картка для допомоги: ПриватБанк 5168 7572 6991 4745 Бавтро Світлана Володимирівна

Петро Бавтро —  старший сержант 80-ї, львівської, бригади. Він захищав Слов’янськ та Луганський аеропорт під час АТО. 16 серпня 2014 року Петра поранило у селі Георгіївка, на Луганщині. Про цей трагічний день знає вся країна, адже тоді ракета «Граду» влучила в окоп із десятьма десантниками, всі, крім Петра Бавтра, загинули. Петро отримав численні травми.

Зараз одна із найтяжчих проблем для здоров’я бійця – парез лівої ноги (тобто неможливість згинати ногу, повноцінно керувати рухом). FotorCreated3-845x573Через це м’язи ноги атрофуються. Однак, Петро Бавтро потрапив до програми Біотех-реабілітації поранених, яка активно займається його лікуванням та проводить процедури з вживлення аутологічних клітин.

 

Для закріплення результату, Петру критично необхідна реабілітація під наглядом спеціалістів. Усі умови для цього є в Центрі реабілітації на Львівщині, у Модричах.

Картка для допомоги: ПриватБанк 5168 7572 6991 4745 Бавтро Світлана Володимирівна

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.