Актуальні теми:

Підтримати

Сьогодні у Львові відбудеться відкриття виставки ікон

Сьогодні, 22 червня, о 16:00 год. відкриють виставку ікон викладачів та студентів кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ «ОНОВЛЕННЯ ТРАДИЦІЙ».

Виставку презентують до 20-річчя кафедри у Музеї «Львівська барокова скульптура ХУІІІ ст. Творчість І.Г.Пінзеля» - відділі ЛНГМ ім.Б.Г.Возницького (м. Львів, площа Митна, 2).

«На виставці представлені роботи студентів, які навчались на кафедрі за час 20 - літнього її існування. Також буде показано по декілька робіт викладачів кафедри. Значна частина ікон експонувалась на виставках у музеях Польщі (Бяло-Подляске, Кракові, Люблін-Ленчин), у м. Самборі в музеї Бойківщина.

Відео-презентація творчого доробку кафедри, виконаного на об'єктах, стане ще однією подією заходу. Це, зокрема, поліхромія храмів (стінописи, мозаїки, вітражі, сграфіто), іконостаси та інші елементи церковного інтер'єру 55 храмів, з них 49 в Україні та 6 закордоном.

Щодо поліхромій, то в основному це творчі роботи викладачів та випускників Кафедри, розпочаті як дипломні роботи і завершені як об'єкти  храмів України та за її межами.

На міжнародних виставках неодноразово експонувались роботи студентів кафедри, зокрема в Римі – в Українському Католицькому університеті, в музеях Польщі (Бяло-Подляске, Кракові, Люблін-Ленчин), Тернополі, в Києво-Могилянській академії та Софії Київській.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: