дивись.info

Україна отримала статус спостерігача в Африканському Союзі

Україна офіційно отримала статус держави-спостерігача в Африканському Союзі (АС), повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України, передає Інтерфакс.
«22 червня тимчасовий повірений у справах України в Ефіопії Михайло Кириченко вручив акредитаційного листа голові комісії Африканського Союзу (АС) Нкосазані Дламіні-Зумі. Таким чином, Україна офіційно отримала статус держави-спостерігача в Африканському Союзі, який об’єднує всі держави африканського континенту, крім Марокко», – йдеться в повідомленні.
У МЗС зазначили, що статус спостерігача при АС буде сприяти підтримці більш активного діалогу України з державами Африки, передусім тими, в яких немає української дипломатичної присутності.
У зовнішньополітичному відомстві нагадали, що Україна нині має статус спостерігача при двох організаціях на африканському континенті – Африканському Союзі та Економічній співдружності держав Західної Африки (ECOWAS).
Африканський союз – міжнародна міжурядова організація, заснована 9 липня 2002, яка є правонаступницею Організації африканської єдності (ОАЄ).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.