дивись.info

Brexit може дещо сповільнити приплив валюти в Україну

Рішення Великобританії вийти зі складу Євросоюзу (Brexit) за результатами проведеного референдуму може трохи сповільнити приплив валюти в Україну і процес євроінтеграції країни, вважають опитані агентством “Інтерфакс-Україна” інвестиційні експерти.
«Результати референдуму, найімовірніше, обвалять ціни на ресурсних ринках, що може негативно відбитися на припливі валютної виручки з боку експортерів. Долар зміцниться проти всіх валют, що може стати додатковим фактором тиску на курс гривні», – вважає головний експерт відділу операцій на валютному і грошовому ринках ОТП Банку Микита Мишаков.
Аналітик UniCredit Bank Андрій Приходько вважає, що очікуване зміцнення курсу долара, а також деяких інших валют, швидше за все, буде тимчасовим.
«Новини про результати референдуму в Британії вже вплинули на курс фунта і євро, і найближчим часом він продовжить знижуватися через збереження панічних настроїв. Але, в середньостроковій перспективі, курси стабілізуються, і фунт і євро можуть відвоювати частину колишніх позицій», – вважає Приходько.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама