дивись.info

У Львові обговорять стан сміттєзвалищ та поводження з відходами в Україні

У Львові 14-15 липня в рамках Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» у Львові відбуватиметься конференція «Стан сміттєзвалищ і полігонів ТПВ в Україні: проблеми та шляхи їх розв’язання».

Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

За словами організаторів, метою конференції є визначення загроз для довкілля й здоров’я людини, пов’язаних з неправильним поводженням з побутовими відходами в Україні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання проблеми накопичення побутових відходів на полігонах і сміттєзвалищах.

Організаторами конференції є Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Центр муніципальних технологій. Варто зазначити, що конференція проводиться за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи; Міністерства екології та природних ресурсів України та Львівської обласної державної адміністрації.

За детальною інформацією звертатися за тел: 099-0554739, 096-1744793, е-mail: [email protected], контактна особа – Олена Шемет.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.