дивись.info

Вступна кампанія до львівських ВНЗ стартувала

Вступна кампанія до львівських ВНЗ стартувала
Фото goloskarpat.info

Сьогодні, 11 липня, в Україні стартувала вступна кампанія до ВНЗ.

Про особливості цьогорічної кампанії у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка» читайте тут. 

За словами Андрія Гукалюка, відповідального секретаря Приймальної комісії ЛНУ ім. Івана Франка, університет активно практикує онлайн-заявку. «Уже три роки поспіль ЛНУ ім. Івана Франка проводить прийом заяв в електронній формі. Кількість таких заяв постійно зростає. Минулого року відсоток таких заяв, становив близько 70%. Цьогоріч на базі структурних підрозділів буде створено мережу консультаційних центрів, які надаватимуть допомогу абітурієнтам при поданні електронних заяв».

«Львівська політехніка» у свою чергу створила спеціальний консультаційний центр для встунпиків. Про це ІА Дивись.info повідомив відповідальний секретар Приймальної комісії НУ «ЛП» Роман Шуляр. «В університеті «Львівська політехніка» передбачений консультаційний центр, який буде подавати доступ до комп’ютерної техніки: інтернету,  сканерів, щоб вступники могли від нас подати заяви на вступ в електронній формі, — розповів Роман Шуляр. — Також, вони зобов’язані завантажувати сканокопію свого додатку до шкільного атестату. На підставі цього  ми будемо перевіряти правильне складання середнього балу  і те, як він впливає на конкурсний бал вступника. Подання цих електронних заяв свого роду стало комбінованим варіантом – паперово-електронним. Звичайно, це нам додасть роботи. Ми вже почали робити відповідні програмні забезпечення, щоб максимально прискорити цю роботу і дати собі раду з потоками заяв. Очікуємо зростання кількості електронних заяв з 25 тис. до 35 тис. цього року».

Ціни на навчання на основних спеціальностях, за словами представників університетів, суттєво не зросли порівняно із минулим роком. Інфографіку з цінами на навчання за 2016 рік дивіться тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.