17 вересня у Львові розпочнеться театральний фестиваль

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев - 2016» стартує 17 вересня і триватиме до 2 жовтня, інформує прес-служба ЛМР.

Зокрема на фестивалі будуть представлені такі театри:
Вільнюський міський театр з виставою «На дні» - режисер Оскар Коршуновас. Його вистави були представлені на всіх континентах світу. Такі фестивалі як: Авінйонський фестиваль (Франція), Еденбурський фестиваль (Шотландія), Віденський фестиваль (Австрія) та ін.
Вперше в Україні буде поставлена вистава відомого румунського режисера Олександра Гоусфатера «Багато шуму з нічого» В.Шекспір.
Режисерські постановки Юрека Зоня глядачі Львова бачили не один раз на сцені і на вулиці. Цього разу привезуть виставу «Хор сиріт» за романом Гая Гроссі. Цю виставу вже побачило багато країн Європи і Америки.
Роман Світлани Олексієвич «Чорнобильська молитва» глядачі побачать у режисурі Лінаса Зайкаускаса головного режисера драматичного театру ім. Юозаса Мільтініса м. Паневежис (Литва).
Безперечно вистави відомих українських режисерів таких як С.Мойсеєв, Я.Федоришин, А.Бакіров, Р.Держапільський, С.Павлюк та ін. також будуть представлені на фестивалі «Золотий лев 2016»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: