дивись.info

Керівник НАК «Надра України» розповів про роботу комісії щодо хабара в «Західукргеології»

Керівник НАК «Надра України» розповів про роботу комісії щодо хабара в «Західукргеології»
Ярослав Климович / dsnews.ua

Керівник НАК «Надра України» Ярослав Климович у коментарі ІА «Дивись.Info» розповів про роботу та склад комісії, що займатиметься службовим розслідуванням за фактом отримання хабара у дочірньому підприємстві «Західукргеологія».

«Сьогодні із ЗМІ та працівників «Західукргеології» нам стало відомо, що на дочірньому підприємстві «Західукргеологія» було проведено обшук і затримано заступника керівника пана Михайловського. Відповідно, ми швидко відреагували, зібрали нараду і прийняли рішення створити комісію, що вже оперативно виїхали до Львова для того, аби розібратися за фактами, що були озвучені.

До складу цієї комісії входять керівники департаментів НАК «Надра України»: це керівник відділу внутрішньої безпеки, це людина, яка була призначена для боротьби із корупцією, це юридичний департамент, це представники геологічного підрозділу. Вони виїжджають на місце, аби з’ясувати всі обставини за цим фактом.

Хочу запевнити, що із нашого боку ми будемо всіляко сприяти правоохоронним органам для ведення всіх слідчих дій. Ми їм дякуємо, що вони викривають у наших лавах корупціонерів. Ми будемо сприяти, аби відбулося об’єктивне розслідування і відповідальні особи понесли покарання згідно із чинним законодавством.

Окрім того, ми одразу спрямували лист-наказ щодо відсторонення особи, яку затримано, від службових обов’язків. Поки що, наскільки я знаю, усі, хто відноситься до керівного складу «Західукргеології» дають пояснення. Поки в мене немає зв’язку із керівником, оскільки мені відомо, що він дає свідчення».

Нагадаємо, сьогодні було за спробу отримання хабара у розмірі 3 мільйонів гривень було затримано заступника керівника дочірнього підприємства НАК «Надра України» «Західукргеологія». Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції України у Львівській області та пізніше підтвердив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. У керівництві НАК «Надра України» заявили, що шоковані цим інцидентом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.