дивись.info

Прокуратура звільнила з ІТТ незаконно утримувану особу

Львівська місцева прокуратура №3 провела перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ІТТ Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Під час перевірки виявлено факт утримання в ІТТ особи, якій відповідно до постанови Залізничного районного суду м.Львова замінено невідбуте адміністративне стягнення у виді громадських робіт на адміністративний арешт строком 16 діб.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ч.1 ст.32 КУпАП, адміністративний арешт установлюється й застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень лише на строк до 15 діб.

Враховуючи наведене, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Пустомитівського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно.

Одночасно, керівництво районного відділення поліції зобов’язано звернутись до Залізничного районного суду м. Львова в порядку ст.304 КУпАП за роз’ясненням питань, пов’язаних з виконанням постанови суду

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.