дивись.info

Заньківчани запрошують на церемонію вручення театрального «Оскара»

Коли літо у розпалі, то ж звичними є «театральні канікули». Саме в серпні Заньківчани будуть відпочивати й набиратися ідей до передсвяткового 99-го театрального сезону. Нагадаємо, що в 2017 році ця театральна трупа святкуватиме своє 100-річчя, пише Дивись.info.

На завершення цього сезону актори придумали влаштувати невеличку вечірку, аби цей важкий рік все ж таки запам’ятався усім позитивними емоціями.

Свою вечірку-підсумок актори театру за участі кавер-гурту The ROHIES проведуть у клубі Picasso. В пісенному репертуарі гурту – власні версії відомих українських та європейських хітів. Їм аплодували бійці в АТО і львів’яни…

Вперше актори театру декларують виступ в популярному сьогодні гумористичному та сатиричному форматі stand-up show (comedy).

«Заньківчани відзначатимуть найуспішніших та найвідданіших колег, які впродовж року посилювали заньківчанську славу за завоювали цим авторитет своїх друзів.  Відтак кращий актор, актриса, вистава та герой року – отримають свого шоколадного Оскара. В цей вечір ініціатори дійства обіцяють подарувати усім відвідувачам багато музики, жартів, та доброго настрою.», – прокоментували дійство Дивись.info у театрі Марії Заньковецької.

Відбудеться дійство 18 липня.

Відкриття 99-го сезону Заньківчани анонсують 6 вересня. Першою прем’єрою cтане постановка «Украденого щастя» І. Франка у сценічному прочитанні художнього керівника театру, народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Федора Стригуна, приурочена до подвійного ювілею Каменяра, який святкують цьогоріч.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.