дивись.info

На Львівщині хочуть створити новий національний природній парк

Вчора, 20 липня, відбулась нарада щодо створення національного природного парку на території Сокальського району.

Участь у нараді взяв директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник, а також представники владних структур Сокальщини, науковці та громадськість.

Руслан Гречаник зазначив, що створення національного природного парку на Сокальщині є вкрай важливим, адже він позитивно вплине на екологічну ситуацію регіону та сприятиме її стабілізації в майбутньому, як в межах району так і області зокрема.

«Національний природний парк на території Сокальського району сприятиме збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття з одного боку, та створенню умов для відпочинку населення та розвитку зеленого туризму – з іншого. Він слугуватиме природною базою для ведення екологічного моніторингу за природними і антропогенними змінами у довкіллі регіону», – зазначив Руслан Гречаник.

За його словами, площа заповідних об’єктів та територій природно-заповідного фонду Львівщини на сьогоднішній день становить 157,5 тис га, що складає 7,2% від загальної площі області, натомість у ФРН відсоток заповідності складає 42,3%, США – 27,08%, РП Польща – 23%.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.