дивись.info

До Львова приїде майстер з бойових мистецтв

Цими вихідними, 30-31 липня, у Львові буде проводитись перший семінар з бойового мистецтва Capoeira, який організовує Львівська школа «Rabo de Arraia».

Він відбудеться за активного сприяння і участі майстра Sidnei da Conceicao Rocha (Сідней да Консейсау Роша), більш відомого як Mestre Balu (Майстер Балу).

Завдяки Mestre Balu в семінарі братиме участь засновник його школи «Rabo de Arraia» в Україні Вареніков Валентин (Instrutor Graduado Caminhador). Також запрошені інші тренери та деякі їх учні з таких міст, як Київ, Луцьк, Дніпро, Суми, Харків, Львів.

Основною метою проведення семінару є покращення техніки капоейри для того, щоб підняти рівень кожної з груп в Україні та посприяти розвитку групи «Rabo de Arraia» у Львові.

План та час проведення семінару:

30 липня (субота) – початок семінару о 11:30, закінчення о 16:30 год.

18:00-19:00 год – показовий виступ біля Оперного театру.

31 липня (неділя) – початок семінару о 13:00, закінчення о 18:00 год.

Семінар буде проводитись в приміщенні спортивного залу СЗШ «Східних мов, та бойових мистецтв» (колишня школа №35) за адресою: вул. Шухевича, 2.

Захід відбудеться за сприяння управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, керівництва школи і голови громадської ради з питання розвитку фізичної культури та спорту м. Львова Олександра Козловського.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.