дивись.info

Львів’яни «насолоджуватимуться» рекламою з Вікторією Анатоліївною до 1 серпня

Львів’яни «насолоджуватимуться» рекламою з Вікторією Анатоліївною до 1 серпня

Все місто обклеєне різноманітними рекламними білбордами і сітілайтами із привітаннями такій собі Вікторії Анатоліївні. Редакція ІА Дивись.info дізналась дещо про цю пані, а також з’ясувала, скільки ж часу ці плакати «тішитимуть погляд» львів’ян.

Провівши опитування на сайті ІА Дивись.info, журналісти з’ясували, що найбільше читачів цікавить запитання, хто ж така Вікторія Анатоліївна, яку вітають із численних білбордів. Як вдалося з’ясувати журналістам Дивись.info, Вікторія Анатоліївна прописана у Львові і її прізвище – Прокопивнюк. Жінка нещодавно відсвяткувала свій 34й день народження, про що й дізналося усе місто Лева.

Наші джерела припускають, що Вікторія Прокопивнюк є донькою колишнього очільника ДАІ Львова Анатолія Пропопивнюка. Однозначно підтвердити чи спростувати цю інформацію журналістам не вдалось, на жаль цей одіозний (з чуток) чоловік керував ДАІвцями у часи, коли в Україні ще не був популярним інтернет.

Водночас, наші джерела у рекламних колах поділились дуже цікавою інформацією. За цими даними, по Львову розміщено близько 1160 рекламних площин (білборди і сітілайти) із привітаннями Вікторії Прокопивнюк. І замовлені ці площини з 23 липня до 1 серпня. Цікаво, що оплачена ця реклама не на 10 днів, а на 2 тижні (саме такий мінімальний термін замовлення пропонують виробники зовнішньої реклами). Ще один цікавий факт: замовники викупили всі (!) вільні рекламні площини Львова, які могли надати  10 рекламних агенцій, що пропонують площини у Львові, при цьому, були орендовані навіть ті майданчики, які належать київським рекламним компаніям. Саме тому рекламні привітання бачили львів’яни і в центрі, і у спальних районах і навіть у передмісті.

Цікавими виходять підрахунки такої кампанії. Виходячи із середньої ціни одного білборда у Львові (1200грн.) і приблизної кількості цих привітань (нагадуємо, це близько 1160 штук) можемо припустити, привітання обійшлося замовнику в понад мільйон гривень (близько 1 300 000 грн.). Напевно, за таке велике замовлення можна отримати знижку, але навряд загальна сума склала менше як мільйон. На жаль, на головне запитання: хто ж і навіщо вирішив зробити такий подарунок, ми відповіді поки не маємо, її ще потрібно знайти.

Пропонуємо і Вам долучитись до нашого опитування!

Уже кілька днів весь Львів завішаний різноманітними білбордами і сітілайтами із привітанням загадковій Вікторії Анатоліївні. У соцмережах активно підраховують кошторис такої рекламної акції.

Водночас, редакція ІА Дивись.info замислилась над естетичною складовою цієї масштабної кампанії, адже, відверто кажучи, дизайнери не надто піклувались про прекрасне, пришпилюючи цих котиків чи оголених чоловіків на рекламні площини міста. Пропонуємо вам, поважні читачі, висловитись у нашому опитуванні, чи мають люди ставати невільними свідками таких масових привітань і чи пасує європейській столиці «З Днем народження Вікторія Анатоліївна»?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.