дивись.info

Митці привезли до Львова «середньовічних лицарів»

У львівському Палаці мистецтв 12 митців експонують виставку «Єдність у різноманітності». Хтось дозволяє гладити свої твори, інші ― навіть заграти на інсталяції: звучить і пам’ятний знак невідомому воїну з цілого Всесвіту, передає ZAXID.NET

«Можемо розгледіти, що лицар з різних кухонних речей, шматків декору старих ламп. Дещо є керамічне: як пальці чи обличчя. І, звичайно, якийсь кавалок ванни. Це все, що нас оточує», ― описав свого героя Чеслав Подлешний.

Виставка називається «Єдність у різноманітності». Тут скульптура, графіка, живопис, кераміка. Майже всі автори ― випускники Ґданської академії образотворчих мистецтв, теперішні її викладачі.

Адріана Майдзіньска привезла випалений керамічний цикл «Чоловік як носій ідеї».

«Маю, до прикладу, роботу про зв’язок між двома людьми. До цієї міри, що вони стають одним спільним. Але та єдність може бути теж дещо страшною. Бо може бути нерозлучна і болісна», ― розповіла Адріана Майдзіньска.

Серед авторів – і сам ректор Ґданської академії мистецтв. Кшиштоф Полковскі привіз давнішу живописну творчість: поєднує Середньовіччя, релігію та експеримент.

«Мій живопис – то пережиття в моєму житті досить драматичних подій. Такий відгомін «Зняття з хреста» Рогіра ван Вейдена», ― каже він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.