дивись.info

Партію Ляшка допитуватимуть

Усіх народних депутатів з фракції Радикальної партії викликають на допит до Генеральної прокуратури України як свідків у кримінальному провадженні за фактом пропозиції неправомірної вигоди керівника цієї фракції Олега Ляшка, передає Інтерфакс.

 
«Фракцію Радикальної партії у повному складі викликають на допит до Генеральної прокуратури! Такого ще в історії українського парламентаризму не було, щоб всіх депутатів опозиційної фракції мало не щодня тягали на допити», – написав О. Ляшко на сторінці у Facebook у п’ятницю.

 
Він також виклав фотокопію документа від Генпрокуратури на адресу першого заступника керівника Апарату Верховної Ради Петра Боднара, в якому зазначено, що надсилаються повістки про виклик на допит всім нардепам від фракції Радикальної партії.

 
При цьому О. Ляшко звернув увагу, що це повідомлення надіслано з Генпрокуратури 15 червня, а зареєстровано в апараті Ради лише 29 липня.
У документі також зазначено, що про результати вручення повісток депутатам потрібно поінформувати Генпрокуратуру до 3 серпня.
Наразі у складі фракції Радикальної партії – 21 депутат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.