дивись.info

Сподіваємося, що ФІФА поверне шість очок, – гендиректор «Карпат»

З початком сезону уболівальників хвилює ситуація у турнірній таблиці, адже через вимогу ФІФА із «Карпат» зняли шість очок. Хоч зараз у клубу нема жодних поточних боргів, з Іваном Мілошевічем та Семіром Штілічем «Карпати» розрахувалися, але питання шести очок залишається відкритим.

Про це сказав генеральний директор ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький.

«Справді, ми запізнилися з виплатами боргів колишнім гравцям, але така ситуація сталася не з нашої вини. Зараз в Україні дуже складно купити валюту і нею розрахуватися з іноземцями. Не ми ці закони видавали, але мусимо їх дотримуватися. Клуб уже написав листи до ФІФА. Це саме зробила Федерація та Прем’єр-Ліга. У вівторок я поїду до Києва, щоб просунути це питання. Так, ФІФА рідко коли змінює свої рішення, але у нас є достатньо доказів і свідчень, щоб переконати найвищий футбольний інститут. Так само ми не могли підсилитися раніше. Звичайно, ставку робимо на своїх вихованців, але так само не відмовимося від хорошого гравця. Раніше було важко з ними домовитися, адже у нас було закрите трансферне вікно. Зараз ми маємо можливість вести активну роботу на ринку».

«Щодо завдання на сезон, то ми мусимо потрапити до шістки кращих команд. Якщо виконаємо, то будемо боротися за місце в єврокубках. Якщо не ставити серйозних завдань, то нема чого виходити на поле» – підсумував Юрій Дячук-Ставицький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.