дивись.info

Підприємства Львівщини запрошують до участі в інвестиційному ярмарку у Китаї

Упродовж 20 – 21 жовтня цього року у Пекіні відбуватиметься Ярмарок китайських інвестицій за кордон.

Торгово-промислова палата України разом із Посольством України в КНР запрошують всіх бажаючих взяти участь у колективному стенді національних інвестиційних проектів обласних, районних, селищних рад, компаній та приватних осіб на восьмій сесії Ярмарку, повідомили в ЛОДА.

Так, у рамках роботи 8-ї сесії Ярмарку китайських інвестицій за кордоном відбудеться День України, презентація Українських підприємств та інвестиційних проектів при підтримці Посольства України в Китаї.

За словами організаторів, ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон і проходить під девізом “Нові реалії, нові можливості”. У його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні. Партнерами ярмарку є Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Організація економічного співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.

Ярмарок збирає представників підприємств реального сектора економіки, фінансових установ, сервісних компаній, державних органів влади, міжнародних організацій, працівників науково-дослідних об`єднань, експертів. Кожна сесія, зокрема, збирає представників більш ніж із 100 країн і регіонів світу (на даному заході планується участь більше ніж 1000 великих державних і приватних підприємств).

Компаніям, охочим до участі у заході, потрібно відправити заповнену Анкету на електронну адресу: [email protected] або [email protected]

За додатковою інформацією звертатися за тел. 067 232 92 20. Контактна особа – керівник проекту Станіслава Малахівська.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.