дивись.info

Як ставляться львів’яни до плакатів із вітаннями Вікторії Анатоліївні. Результати опитування

Як ставляться львів’яни до плакатів із вітаннями Вікторії Анатоліївні. Результати опитування

Нарешті у Львові почали демонтаж рекламних плакатів «З Днем Народження Вікторія Анатоліївна». Тепер чимало рекламних площин у центрі Львова знову порожні, а дратівлива для багатьох містян реклама відійшла в історію. Саме час підбити підсумки опитування, проведеного серед читачів ІА Дивись.іnfo.

На початку цієї «рекламної кампанії» ми запитали у читачів, чи пасує це Львову. В опитуванні станом на 3 серпня взяло участь 4 869 людей.

 І от які результати отримали:

Більшість (41% опитаних) висловились, що така реклама засмічує місто несмаком. На другому місці народного рейтингу запитання «Хто така Вікторія Анатоліївна?» – 30% опитаних.

Ще 13% опитаних вважають, що треба прибрати більшість реклами із центра Львова. 6% байдуже, а от 5% опитаних цілком за таку рекламу, бо це «прикрашає місто і Вікторія Анатоліївна задоволена». І лише 4% опитаних відповіли, що не бачили такої реклами.

Як бачимо, переважна більшість опитаних не схвалюють таких «флешмобів» і не готові ставати свідками таких численних привітань. А відповідь на запитання, хто ж така Вікторія Анатоліївна, читайте тут.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.