дивись.info

З осколків мін та снарядів він створює чудернацькі скульптури

Митець Олександр Моїсеєнко на Луганщині створює чудові скульптури з осколків мін та снарядів. Його витвори нагадують про жахіття війни, передає Народна Армія.

Серед його творінь – усміхнений триголовий змій, що запрошує відвідати стоматологічний кабінет, металевий метелик, папуга, схожий на пірата та гордий павич.

Ці представники вуличного техно-арту виконані з велосипедних ланцюгів, частин мотоциклетних моторів і навіть із гільз від снарядів. Магічне перевтілення старих речей здійснив талановитий майстер Олександр Моїсеєнко. У місті він відомий за псевдонімом «Маг».

Чимало робіт він створив із використаних військових боєприпасів. Колись грізний метал чоловік перетворює на витвори мистецтва. І це дуже символічно…

З останніх його робіт — вежа Донецького аеропорту та «Хрест крові», які несуть глибокий історичний і моральний зміст і мають на меті саме нагадування про трагічні події нашої історії. А ще «Дзвін війни». На цей пам’ятник «Маг» кілька місяців збирав уламки гранат, мін, снарядів та ракет. Невдовзі з’явилася скульптура кольору згорілого металу. Її Олександр Моїсеєнко подарував сумчанам. На дошці біля підніжжя нового меморіалу викарбувано імена загиблих.

image

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.